Reference Infratopení - fotogalerie

Rodinný dům - Hradec Králové

Novostavba rodinného domu je vytápěna topnými panely INTP v barevném provedení s karbonovým topným elementem. Vytápěná plocha je 245 m2 a vytápěný objem 708 m3. Topné prvky jsou instalovány o celkovém příkonu 12,1 kW. Regulaci zajišťují centrální regulační systém RT od společnosti BMR jehož součástí je rozhraní k PC (regulace možná i vzdáleně pomocí internetu). Čidla do jednotlivých místností v designu ABB. Konstrukčním materiálem obvodových stěn rodinného domu je stavební tvárnice Porotherm 44 P+D o tl. 450 mm.

infratopeni infrapanely infratopeni infrapanely infratopeni infrapanely infratopeni infrapanely infratopeni infrapanely infratopeni infrapanely infratopeni infrapanely

Kaple sv. Jana Nepomuckého v Chlumu

Kaple stojící na návsi v Chlumu na levé straně silnice směrem na Trhový Štěpánov je vytápěna topnými panely umístěnými na strop 4 ks INTP 500 a 2 ks INTP 200 na stěnách trojbokého kněžiště v barevném provedení s karbonovým topným elementem. Vytápěná plocha je 39 m2 a vytápěný objem 143 m3. Topné prvky jsou instalovány o celkovém příkonu 2,4 kW. Regulaci zajišťuje programovatelný termostat Siemens RDE 10.1.

Kaple - infratopeni Kaple - infratopeni kaple - infratopeni

Rodinný dům - Pardubický kraj - okres Ústí nad Orlicí

Rodinný dům (stáří 30 let) jsme vybavili topnými panely české výroby INTP v bílém provedení s karbonovým topným elementem. Ohřev TUV je řešen závěsným zásobníkovým ohřívačem vody. Vytápěná plocha je 102 m2 a vytápěný objem 270 m3. Topné prvky jsou instalovány o celkovém příkonu 5,2 kW. Regulaci zajišťují prostorové analogové termostaty, které jsou instalovány v každé vytápěné místnosti. Konstrukčním materiálem obvodových stěn rodinného domu je plynosilikátové zdivo o tl. 500 mm s tepelnou izolací z polystyrenu o síle 70 mm.

infratopeni infrapanely infratopeni infrapanely infratopeni infrapanely infratopeni infrapanely

Rychlé kontakty

Mobil: 775 349 329
E-mail: infratopeni@edot.cz
Internetový obchod zde